Deelnemer puntenoverzicht

De Kromme heeft in totaal 475 punten:

Ronde 1


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles sc Heerenveen0 - 1(1 - 1)2
RKC Waalwijk AZ1 - 0(1 - 3)2
Heracles Almelo PSV0 - 2(0 - 2)10
Fortuna Sittard FC Twente2 - 1(2 - 2)2
Ajax N.E.C.5 - 0(3 - 0)5
SC Cambuur FC Groningen1 - 2(2 - 2)2
PEC Zwolle Vitesse0 - 1(1 - 2)3
FC Utrecht Sparta Rotterdam4 - 0(2 - 0)5
Willem II Feyenoord0 - 4(1 - 3)3

Ronde 2


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. PEC Zwolle2 - 0(1 - 2)0
sc Heerenveen RKC Waalwijk3 - 2(2 - 1)3
PSV SC Cambuur4 - 1(3 - 0)3
Sparta Rotterdam Heracles Almelo1 - 1(1 - 1)10
FC Groningen FC Utrecht0 - 0(2 - 2)3
FC Twente Ajax1 - 1(1 - 3)2
Feyenoord Go Ahead Eagles2 - 0(4 - 0)5
Vitesse Willem II0 - 3(2 - 0)0
AZ Fortuna Sittard0 - 0(2 - 0)2

Ronde 3


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard RKC Waalwijk2 - 2(2 - 1)2
SC Cambuur FC Twente2 - 1(2 - 2)2
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam2 - 0(2 - 0)10
PSV FC Groningen5 - 2(3 - 1)3
Willem II PEC Zwolle1 - 0(2 - 0)5
FC Utrecht Feyenoord3 - 0(1 - 2)0
Ajax Vitesse5 - 0(2 - 1)3
Heracles Almelo N.E.C.0 - 1(2 - 0)0
sc Heerenveen AZ1 - 3(1 - 1)2

Ronde 4


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente FC Utrecht1 - 0(2 - 2)0
PEC Zwolle Ajax0 - 2(1 - 3)3
SC Cambuur Go Ahead Eagles5 - 2(2 - 1)3
AZ PSV0 - 3(1 - 2)3
N.E.C. Willem II0 - 0(1 - 1)3
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard3 - 1(2 - 1)5
FC Groningen sc Heerenveen1 - 1(2 - 1)2
RKC Waalwijk Vitesse1 - 2(1 - 2)10
Feyenoord Heracles Almelo2 - 1(3 - 0)3

Ronde 5


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam N.E.C.1 - 1(2 - 1)2
sc Heerenveen Fortuna Sittard1 - 0(2 - 0)5
Willem II FC Groningen2 - 1(1 - 1)2
Ajax SC Cambuur9 - 0(4 - 0)5
FC Utrecht RKC Waalwijk2 - 2(2 - 0)2
Go Ahead Eagles PEC Zwolle1 - 0(2 - 1)3
PSV Feyenoord0 - 4(2 - 2)0
Vitesse FC Twente1 - 4(1 - 1)2
Heracles Almelo AZ3 - 2(1 - 2)2

Ronde 6


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Ajax0 - 5(1 - 3)3
RKC Waalwijk Willem II1 - 2(1 - 1)2
Go Ahead Eagles PSV1 - 2(1 - 3)5
N.E.C. FC Utrecht0 - 3(1 - 2)3
FC Groningen Vitesse0 - 1(2 - 0)0
Feyenoord sc Heerenveen3 - 1(3 - 0)5
PEC Zwolle Sparta Rotterdam1 - 1(1 - 1)10
SC Cambuur Heracles Almelo2 - 1(2 - 1)10
FC Twente AZ3 - 1(2 - 0)3

Ronde 7


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II PSV2 - 1(1 - 2)0
Ajax FC Groningen3 - 0(4 - 0)5
Vitesse Fortuna Sittard1 - 1(2 - 0)0
Feyenoord N.E.C.5 - 3(3 - 0)3
FC Utrecht PEC Zwolle5 - 1(2 - 0)3
Sparta Rotterdam SC Cambuur0 - 4(1 - 1)0
AZ Go Ahead Eagles5 - 0(2 - 1)3
sc Heerenveen FC Twente2 - 3(2 - 2)2
Heracles Almelo RKC Waalwijk1 - 0(2 - 1)3

Ronde 8


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Groningen FC Twente1 - 1(2 - 1)2
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles1 - 1(1 - 1)10
Heracles Almelo Willem II3 - 2(2 - 0)3
PEC Zwolle sc Heerenveen0 - 1(1 - 1)2
Fortuna Sittard N.E.C.1 - 3(2 - 1)0
Ajax FC Utrecht0 - 1(3 - 1)2
SC Cambuur AZ1 - 3(1 - 2)5
Vitesse Feyenoord2 - 1(1 - 3)0
PSV Sparta Rotterdam2 - 1(4 - 0)3

Ronde 9


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord RKC Waalwijk2 - 2(3 - 0)0
sc Heerenveen Ajax0 - 2(1 - 3)3
Go Ahead Eagles Heracles Almelo4 - 2(2 - 1)3
Fortuna Sittard SC Cambuur1 - 0(2 - 1)3
PSV PEC Zwolle3 - 1(4 - 0)3
AZ FC Utrecht5 - 1(2 - 2)0
N.E.C. Vitesse0 - 1(1 - 0)0
Sparta Rotterdam FC Groningen1 - 1(1 - 1)10
FC Twente Willem II1 - 1(2 - 0)0

Ronde 10


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II Fortuna Sittard1 - 1(2 - 1)2
FC Utrecht sc Heerenveen2 - 1(2 - 1)10
PEC Zwolle Heracles Almelo1 - 0(1 - 1)2
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam1 - 0(1 - 1)2
FC Twente N.E.C.1 - 2(2 - 0)0
SC Cambuur Feyenoord2 - 3(1 - 3)5
Vitesse Go Ahead Eagles1 - 2(2 - 0)0
Ajax PSV5 - 0(3 - 1)3
FC Groningen AZ2 - 0(1 - 2)0

Ronde 11


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV FC Twente5 - 2(2 - 1)3
Heracles Almelo Ajax0 - 0(1 - 3)0
sc Heerenveen Vitesse1 - 2(1 - 0)2
AZ PEC Zwolle3 - 2(2 - 0)3
Sparta Rotterdam Feyenoord0 - 1(1 - 3)3
N.E.C. FC Groningen3 - 0(1 - 1)0
FC Utrecht Willem II5 - 1(2 - 0)3
RKC Waalwijk SC Cambuur0 - 1(1 - 1)2
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard4 - 3(2 - 2)0

Ronde 12


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente Heracles Almelo1 - 0(1 - 1)2
N.E.C. sc Heerenveen1 - 1(1 - 1)10
Willem II Sparta Rotterdam0 - 3(2 - 1)0
PEC Zwolle SC Cambuur1 - 2(2 - 1)0
FC Groningen RKC Waalwijk1 - 1(2 - 0)0
Fortuna Sittard PSV1 - 4(1 - 2)5
Vitesse FC Utrecht2 - 1(1 - 2)0
Feyenoord AZ1 - 0(2 - 0)5
Ajax Go Ahead Eagles0 - 0(4 - 0)2

Ronde 13


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV Vitesse2 - 0(2 - 1)5
Sparta Rotterdam FC Twente0 - 1(2 - 1)2
AZ N.E.C.1 - 1(3 - 0)0
Heracles Almelo Fortuna Sittard3 - 1(2 - 0)3
Go Ahead Eagles FC Groningen0 - 1(2 - 1)2
Feyenoord PEC Zwolle4 - 0(3 - 0)5
sc Heerenveen Willem II2 - 1(2 - 0)5
RKC Waalwijk Ajax0 - 5(1 - 3)3
SC Cambuur FC Utrecht2 - 1(2 - 2)2

Ronde 14


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. SC Cambuur2 - 3(1 - 1)0
Fortuna Sittard FC Groningen1 - 4(2 - 1)0
PEC Zwolle RKC Waalwijk0 - 0(1 - 1)3
Willem II Go Ahead Eagles0 - 1(2 - 0)0
Sparta Rotterdam Ajax0 - 1(1 - 3)3
FC Twente Feyenoord0 - 0(1 - 2)0
FC Utrecht Heracles Almelo1 - 0(2 - 0)5
sc Heerenveen PSV1 - 1(1 - 2)2
Vitesse AZ0 - 0(1 - 1)3

Ronde 15


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Ajax Willem II5 - 0(4 - 0)5
FC Groningen PEC Zwolle1 - 1(2 - 1)2
PSV FC Utrecht4 - 1(2 - 1)5
SC Cambuur Vitesse1 - 6(2 - 2)0
Heracles Almelo sc Heerenveen0 - 1(1 - 1)2
RKC Waalwijk N.E.C.2 - 1(1 - 1)2
AZ Sparta Rotterdam3 - 1(2 - 1)5
Go Ahead Eagles FC Twente1 - 2(1 - 0)2
Feyenoord Fortuna Sittard5 - 0(3 - 0)5

Ronde 16


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II SC Cambuur1 - 3(2 - 1)0
FC Utrecht Go Ahead Eagles0 - 0(2 - 0)2
sc Heerenveen Sparta Rotterdam0 - 0(2 - 1)0
PEC Zwolle Fortuna Sittard0 - 1(1 - 1)2
FC Twente RKC Waalwijk2 - 1(1 - 0)3
FC Groningen Feyenoord1 - 1(1 - 3)2
Vitesse Heracles Almelo2 - 1(2 - 0)5
Ajax AZ1 - 2(3 - 1)0
N.E.C. PSV1 - 2(0 - 2)5

Ronde 17


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard FC Utrecht2 - 2(2 - 1)2
Sparta Rotterdam Vitesse2 - 2(1 - 1)3
AZ Willem II4 - 1(2 - 0)3
Heracles Almelo FC Groningen4 - 2(2 - 1)3
PEC Zwolle FC Twente1 - 3(1 - 1)2
SC Cambuur sc Heerenveen1 - 2(2 - 1)0
Feyenoord Ajax0 - 2(2 - 1)0
Go Ahead Eagles N.E.C.0 - 2(2 - 0)0
RKC Waalwijk PSV1 - 4(1 - 3)5

Ronde 18


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse PEC Zwolle1 - 0(2 - 0)5
AZ FC Groningen1 - 0(2 - 0)5
sc Heerenveen Feyenoord0 - 3(1 - 2)3
Willem II N.E.C.0 - 1(2 - 1)2
Heracles Almelo SC Cambuur1 - 1(1 - 0)2
FC Utrecht FC Twente1 - 1(2 - 0)0
Ajax Fortuna Sittard5 - 0(4 - 0)5
PSV Go Ahead Eagles2 - 0(2 - 0)10
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk1 - 1(2 - 1)2

Ronde 19


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PEC Zwolle Willem II2 - 0(1 - 2)0
N.E.C. Heracles Almelo0 - 0(1 - 1)3
Feyenoord Vitesse0 - 1(2 - 0)0
FC Twente sc Heerenveen2 - 0(2 - 2)2
Go Ahead Eagles RKC Waalwijk0 - 2(2 - 0)0
FC Utrecht Ajax0 - 3(1 - 2)3
FC Groningen PSV0 - 1(1 - 2)3
SC Cambuur Sparta Rotterdam1 - 1(2 - 0)0
Fortuna Sittard AZ1 - 2(1 - 3)5

Ronde 20


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 21


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 22


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 23


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 24


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 25


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 26


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 27


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 28


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 29


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 30


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 31


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 32


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 33


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Ronde 34


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score

Score extra vragen:


VraagWerkelijk(Voorspeld)Punten
Wie wordt er landskampioen? Unknown( PSV )0
Wie degradeert er rechtstreeks? Unknown( N.E.C. )0
Totaal aantal doelpunten van de competitie?0(1051)0
Aantal doelpunten van de topscorer?0(23)0