Deelnemer puntenoverzicht

heeft in totaal punten:

Ronde 1


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles sc Heerenveen0 - 1( - )
RKC Waalwijk AZ1 - 0( - )
Heracles Almelo PSV0 - 2( - )
Fortuna Sittard FC Twente2 - 1( - )
Ajax N.E.C.5 - 0( - )
SC Cambuur FC Groningen1 - 2( - )
PEC Zwolle Vitesse0 - 1( - )
FC Utrecht Sparta Rotterdam4 - 0( - )
Willem II Feyenoord0 - 4( - )

Ronde 2


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. PEC Zwolle2 - 0( - )
sc Heerenveen RKC Waalwijk3 - 2( - )
PSV SC Cambuur4 - 1( - )
Sparta Rotterdam Heracles Almelo1 - 1( - )
FC Groningen FC Utrecht0 - 0( - )
FC Twente Ajax1 - 1( - )
Feyenoord Go Ahead Eagles2 - 0( - )
Vitesse Willem II0 - 3( - )
AZ Fortuna Sittard0 - 0( - )

Ronde 3


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard RKC Waalwijk2 - 2( - )
SC Cambuur FC Twente2 - 1( - )
Go Ahead Eagles Sparta Rotterdam2 - 0( - )
PSV FC Groningen5 - 2( - )
Willem II PEC Zwolle1 - 0( - )
FC Utrecht Feyenoord3 - 0( - )
Ajax Vitesse5 - 0( - )
Heracles Almelo N.E.C.0 - 1( - )
sc Heerenveen AZ1 - 3( - )

Ronde 4


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente FC Utrecht1 - 0( - )
PEC Zwolle Ajax0 - 2( - )
SC Cambuur Go Ahead Eagles5 - 2( - )
AZ PSV0 - 3( - )
N.E.C. Willem II0 - 0( - )
Sparta Rotterdam Fortuna Sittard3 - 1( - )
FC Groningen sc Heerenveen1 - 1( - )
RKC Waalwijk Vitesse1 - 2( - )
Feyenoord Heracles Almelo2 - 1( - )

Ronde 5


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Sparta Rotterdam N.E.C.1 - 1( - )
sc Heerenveen Fortuna Sittard1 - 0( - )
Willem II FC Groningen2 - 1( - )
Ajax SC Cambuur9 - 0( - )
FC Utrecht RKC Waalwijk2 - 2( - )
Go Ahead Eagles PEC Zwolle1 - 0( - )
PSV Feyenoord0 - 4( - )
Vitesse FC Twente1 - 4( - )
Heracles Almelo AZ3 - 2( - )

Ronde 6


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard Ajax0 - 5( - )
RKC Waalwijk Willem II1 - 2( - )
Go Ahead Eagles PSV1 - 2( - )
N.E.C. FC Utrecht0 - 3( - )
FC Groningen Vitesse0 - 1( - )
Feyenoord sc Heerenveen3 - 1( - )
PEC Zwolle Sparta Rotterdam1 - 1( - )
SC Cambuur Heracles Almelo2 - 1( - )
FC Twente AZ3 - 1( - )

Ronde 7


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II PSV2 - 1( - )
Ajax FC Groningen3 - 0( - )
Vitesse Fortuna Sittard1 - 1( - )
Feyenoord N.E.C.5 - 3( - )
FC Utrecht PEC Zwolle5 - 1( - )
Sparta Rotterdam SC Cambuur0 - 4( - )
AZ Go Ahead Eagles5 - 0( - )
sc Heerenveen FC Twente2 - 3( - )
Heracles Almelo RKC Waalwijk1 - 0( - )

Ronde 8


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Groningen FC Twente1 - 1( - )
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles1 - 1( - )
Heracles Almelo Willem II3 - 2( - )
PEC Zwolle sc Heerenveen0 - 1( - )
Fortuna Sittard N.E.C.1 - 3( - )
Ajax FC Utrecht0 - 1( - )
SC Cambuur AZ1 - 3( - )
Vitesse Feyenoord2 - 1( - )
PSV Sparta Rotterdam2 - 1( - )

Ronde 9


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Feyenoord RKC Waalwijk2 - 2( - )
sc Heerenveen Ajax0 - 2( - )
Go Ahead Eagles Heracles Almelo4 - 2( - )
Fortuna Sittard SC Cambuur1 - 0( - )
PSV PEC Zwolle3 - 1( - )
AZ FC Utrecht5 - 1( - )
N.E.C. Vitesse0 - 1( - )
Sparta Rotterdam FC Groningen1 - 1( - )
FC Twente Willem II1 - 1( - )

Ronde 10


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II Fortuna Sittard1 - 1( - )
FC Utrecht sc Heerenveen2 - 1( - )
PEC Zwolle Heracles Almelo1 - 0( - )
RKC Waalwijk Sparta Rotterdam1 - 0( - )
FC Twente N.E.C.1 - 2( - )
SC Cambuur Feyenoord2 - 3( - )
Vitesse Go Ahead Eagles1 - 2( - )
Ajax PSV5 - 0( - )
FC Groningen AZ2 - 0( - )

Ronde 11


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV FC Twente5 - 2( - )
Heracles Almelo Ajax0 - 0( - )
sc Heerenveen Vitesse1 - 2( - )
AZ PEC Zwolle3 - 2( - )
Sparta Rotterdam Feyenoord0 - 1( - )
N.E.C. FC Groningen3 - 0( - )
FC Utrecht Willem II5 - 1( - )
RKC Waalwijk SC Cambuur0 - 1( - )
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard4 - 3( - )

Ronde 12


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente Heracles Almelo1 - 0( - )
N.E.C. sc Heerenveen1 - 1( - )
Willem II Sparta Rotterdam0 - 3( - )
PEC Zwolle SC Cambuur1 - 2( - )
FC Groningen RKC Waalwijk1 - 1( - )
Fortuna Sittard PSV1 - 4( - )
Vitesse FC Utrecht2 - 1( - )
Feyenoord AZ1 - 0( - )
Ajax Go Ahead Eagles0 - 0( - )

Ronde 13


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PSV Vitesse2 - 0( - )
Sparta Rotterdam FC Twente0 - 1( - )
AZ N.E.C.1 - 1( - )
Heracles Almelo Fortuna Sittard3 - 1( - )
Go Ahead Eagles FC Groningen0 - 1( - )
Feyenoord PEC Zwolle4 - 0( - )
sc Heerenveen Willem II2 - 1( - )
RKC Waalwijk Ajax0 - 5( - )
SC Cambuur FC Utrecht2 - 1( - )

Ronde 14


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. SC Cambuur2 - 3( - )
Fortuna Sittard FC Groningen1 - 4( - )
PEC Zwolle RKC Waalwijk0 - 0( - )
Willem II Go Ahead Eagles0 - 1( - )
Sparta Rotterdam Ajax0 - 1( - )
FC Twente Feyenoord0 - 0( - )
FC Utrecht Heracles Almelo1 - 0( - )
sc Heerenveen PSV1 - 1( - )
Vitesse AZ0 - 0( - )

Ronde 15


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Ajax Willem II5 - 0( - )
FC Groningen PEC Zwolle1 - 1( - )
PSV FC Utrecht4 - 1( - )
SC Cambuur Vitesse1 - 6( - )
Heracles Almelo sc Heerenveen0 - 1( - )
RKC Waalwijk N.E.C.2 - 1( - )
AZ Sparta Rotterdam3 - 1( - )
Go Ahead Eagles FC Twente1 - 2( - )
Feyenoord Fortuna Sittard5 - 0( - )

Ronde 16


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II SC Cambuur1 - 3( - )
FC Utrecht Go Ahead Eagles0 - 0( - )
sc Heerenveen Sparta Rotterdam0 - 0( - )
PEC Zwolle Fortuna Sittard0 - 1( - )
FC Twente RKC Waalwijk2 - 1( - )
FC Groningen Feyenoord1 - 1( - )
Vitesse Heracles Almelo2 - 1( - )
Ajax AZ1 - 2( - )
N.E.C. PSV1 - 2( - )

Ronde 17


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Fortuna Sittard FC Utrecht2 - 2( - )
Sparta Rotterdam Vitesse2 - 2( - )
AZ Willem II4 - 1( - )
Heracles Almelo FC Groningen4 - 2( - )
PEC Zwolle FC Twente1 - 3( - )
SC Cambuur sc Heerenveen1 - 2( - )
Feyenoord Ajax0 - 2( - )
Go Ahead Eagles N.E.C.0 - 2( - )
RKC Waalwijk PSV1 - 4( - )

Ronde 18


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse PEC Zwolle1 - 0( - )
AZ FC Groningen1 - 0( - )
sc Heerenveen Feyenoord0 - 3( - )
Willem II N.E.C.0 - 1( - )
Heracles Almelo SC Cambuur1 - 1( - )
FC Utrecht FC Twente1 - 1( - )
Ajax Fortuna Sittard5 - 0( - )
PSV Go Ahead Eagles2 - 0( - )
Sparta Rotterdam RKC Waalwijk1 - 1( - )

Ronde 19


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
PEC Zwolle Willem II2 - 0( - )
N.E.C. Heracles Almelo0 - 0( - )
Feyenoord Vitesse0 - 1( - )
FC Twente sc Heerenveen2 - 0( - )
Go Ahead Eagles RKC Waalwijk0 - 2( - )
FC Utrecht Ajax0 - 3( - )
FC Groningen PSV0 - 1( - )
SC Cambuur Sparta Rotterdam1 - 1( - )
Fortuna Sittard AZ1 - 2( - )

Ronde 20


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Vitesse FC Groningen1 - 3( - )
AZ SC Cambuur0 - 0( - )
sc Heerenveen PEC Zwolle0 - 1( - )
Willem II FC Twente0 - 1( - )
N.E.C. Feyenoord1 - 4( - )
Heracles Almelo Go Ahead Eagles1 - 1( - )
PSV Ajax1 - 2( - )
Sparta Rotterdam FC Utrecht0 - 3( - )
RKC Waalwijk Fortuna Sittard2 - 1( - )

Ronde 21


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Utrecht SC Cambuur3 - 2( - )
Fortuna Sittard sc Heerenveen2 - 0( - )
PEC Zwolle N.E.C.1 - 1( - )
PSV AZ1 - 2( - )
FC Twente Vitesse3 - 0( - )
Feyenoord Sparta Rotterdam4 - 0( - )
FC Groningen Go Ahead Eagles2 - 1( - )
Willem II RKC Waalwijk3 - 1( - )
Ajax Heracles Almelo3 - 0( - )

Ronde 22


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Heracles Almelo FC Utrecht1 - 0( - )
FC Groningen Fortuna Sittard0 - 1( - )
SC Cambuur PEC Zwolle3 - 4( - )
Vitesse PSV0 - 5( - )
Go Ahead Eagles AZ1 - 4( - )
Sparta Rotterdam Willem II1 - 0( - )
RKC Waalwijk Feyenoord0 - 2( - )
sc Heerenveen N.E.C.0 - 1( - )
Ajax FC Twente5 - 0( - )

Ronde 23


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
N.E.C. RKC Waalwijk1 - 1( - )
Willem II Ajax0 - 1( - )
AZ Heracles Almelo2 - 1( - )
PEC Zwolle FC Groningen1 - 1( - )
FC Twente Go Ahead Eagles2 - 2( - )
Feyenoord SC Cambuur3 - 1( - )
FC Utrecht Vitesse1 - 1( - )
PSV sc Heerenveen3 - 1( - )
Fortuna Sittard Sparta Rotterdam3 - 0( - )

Ronde 24


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
RKC Waalwijk FC Twente1 - 2( - )
Heracles Almelo PEC Zwolle2 - 0( - )
FC Groningen Willem II1 - 0( - )
SC Cambuur Fortuna Sittard2 - 1( - )
AZ Feyenoord2 - 1( - )
Vitesse N.E.C.4 - 1( - )
Sparta Rotterdam PSV1 - 2( - )
Go Ahead Eagles Ajax2 - 1( - )
sc Heerenveen FC Utrecht1 - 2( - )

Ronde 25


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Willem II sc Heerenveen0 - 0( - )
Go Ahead Eagles FC Utrecht1 - 1( - )
Feyenoord FC Groningen1 - 1( - )
PSV Heracles Almelo3 - 1( - )
FC Twente SC Cambuur1 - 0( - )
Ajax RKC Waalwijk3 - 2( - )
N.E.C. AZ1 - 3( - )
Fortuna Sittard PEC Zwolle0 - 1( - )
Vitesse Sparta Rotterdam0 - 1( - )

Ronde 26


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
SC Cambuur Ajax2 - 3( - )
Sparta Rotterdam Go Ahead Eagles1 - 0( - )
FC Groningen N.E.C.4 - 3( - )
RKC Waalwijk sc Heerenveen0 - 0( - )
Fortuna Sittard Willem II1 - 0( - )
FC Utrecht PSV0 - 1( - )
Heracles Almelo Vitesse0 - 0( - )
PEC Zwolle Feyenoord1 - 2( - )
AZ FC Twente0 - 1( - )

Ronde 27


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
sc Heerenveen Heracles Almelo2 - 0( - )
Go Ahead Eagles SC Cambuur3 - 0( - )
FC Twente PEC Zwolle1 - 0( - )
N.E.C. Sparta Rotterdam0 - 0( - )
FC Utrecht FC Groningen1 - 3( - )
Ajax Feyenoord3 - 2( - )
PSV Fortuna Sittard5 - 0( - )
Vitesse RKC Waalwijk1 - 2( - )
Willem II AZ2 - 2( - )

Ronde 28


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Groningen Ajax1 - 3( - )
FC Twente PSV3 - 3( - )
AZ Vitesse3 - 1( - )
RKC Waalwijk FC Utrecht1 - 1( - )
Feyenoord Willem II2 - 0( - )
PEC Zwolle Go Ahead Eagles0 - 1( - )
Fortuna Sittard Heracles Almelo0 - 2( - )
Sparta Rotterdam sc Heerenveen1 - 1( - )
SC Cambuur N.E.C.1 - 2( - )

Ronde 29


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Go Ahead Eagles Willem II4 - 0( - )
FC Utrecht Fortuna Sittard1 - 1( - )
Ajax Sparta Rotterdam2 - 1( - )
N.E.C. FC Twente0 - 2( - )
sc Heerenveen FC Groningen3 - 1( - )
PSV RKC Waalwijk2 - 0( - )
Vitesse SC Cambuur1 - 0( - )
Heracles Almelo Feyenoord1 - 4( - )
PEC Zwolle AZ2 - 1( - )

Ronde 30


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Twente Sparta Rotterdam2 - 0( - )
N.E.C. Ajax0 - 1( - )
AZ sc Heerenveen2 - 1( - )
RKC Waalwijk PEC Zwolle0 - 2( - )
SC Cambuur PSV1 - 2( - )
Willem II Vitesse1 - 0( - )
FC Groningen Heracles Almelo0 - 1( - )
Feyenoord FC Utrecht2 - 1( - )
Fortuna Sittard Go Ahead Eagles1 - 0( - )

Ronde 31


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
FC Utrecht N.E.C.1 - 0( - )
Ajax PEC Zwolle3 - 0( - )
Heracles Almelo FC Twente1 - 1( - )
Sparta Rotterdam AZ1 - 1( - )
sc Heerenveen SC Cambuur3 - 3( - )
Go Ahead Eagles Vitesse1 - 2( - )
PSV Willem II4 - 2( - )
Fortuna Sittard Feyenoord1 - 3( - )
RKC Waalwijk FC Groningen3 - 1( - )

Ronde 32


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
SC Cambuur RKC Waalwijk1 - 1( - )
FC Twente Fortuna Sittard1 - 2( - )
PEC Zwolle FC Utrecht1 - 1( - )
Willem II Heracles Almelo2 - 0( - )
FC Groningen Sparta Rotterdam1 - 2( - )
N.E.C. Go Ahead Eagles1 - 0( - )
Feyenoord PSV2 - 2( - )
Vitesse sc Heerenveen1 - 2( - )
AZ Ajax2 - 2( - )

Ronde 33


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
Ajax sc Heerenveen5 - 0( - )
SC Cambuur Willem II1 - 1( - )
Fortuna Sittard Vitesse1 - 2( - )
Go Ahead Eagles Feyenoord0 - 1( - )
PSV N.E.C.3 - 2( - )
RKC Waalwijk Heracles Almelo2 - 0( - )
Sparta Rotterdam PEC Zwolle2 - 0( - )
FC Twente FC Groningen3 - 0( - )
FC Utrecht AZ2 - 2( - )

Ronde 34


ThuisploegUitploegUitslag(Voorspeld)Score
AZ RKC Waalwijk1 - 3( - )
Feyenoord FC Twente1 - 2( - )
FC Groningen SC Cambuur2 - 3( - )
Heracles Almelo Sparta Rotterdam1 - 3( - )
sc Heerenveen Go Ahead Eagles3 - 1( - )
N.E.C. Fortuna Sittard0 - 1( - )
PEC Zwolle PSV1 - 2( - )
Vitesse Ajax2 - 2( - )
Willem II FC Utrecht3 - 0( - )

Score extra vragen:


VraagWerkelijk(Voorspeld)Punten
Wie wordt er landskampioen? Ajax( Unknown )
Wie degradeert er rechtstreeks? PEC Zwolle( Unknown )
Totaal aantal doelpunten van de competitie?872()
Aantal doelpunten van de topscorer?21()